MinecraftPolskiRPG
Server IP: Minecraftpolskirpg.maxc.pl OTWARCIE JUŻ W KRÓTCE !!!!! IP TS:54.37.211.187:35131

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-01-28 22:39:05

bibsonzpolski
★CEO
Dołączył: 2018-01-17
Windows 7Chrome 63.0.3239.132

Rekrutacja na lidera KGP {on}

Jako odchodze z lidera KGP robie rekrutajce na lidera życze wszystkim powodzenia!!!
Ile masz lat:
Jakie doświadczenie masz w mc?:
Jak dobrze znasz nasz serwer:
Czy posiadasz komunikator discord:
Jakie mamy mieć do ciebie zaufanie?:
Miałeś doczynienie kiedyś z kgp?:
Jakie byś zmiany wprowadził jako lider KGP:
Coś o sobie minimum 3 zdania:
Dlaczego ty? minimum 4 zdania:

Offline

#2 2018-01-29 08:18:07

BeTaa
★CEO
Dołączył: 2018-01-19
AndroidChrome 57.0.2987.132

Odp: Rekrutacja na lidera KGP {on}

Ile masz lat: 14 lat
Jakie doświadczenie masz w mc?: S-Administrator, Dobry Grafik, Znajomość budownictwa mc.
Jak dobrze znasz nasz serwer: Bardzo dobrze Dogełełełełku [sred])
Czy posiadasz komunikator discord: Discord,Ts,Skype
Jakie mamy mieć do ciebie zaufanie?: Bardzo dobre
Miałeś doczynienie kiedyś z kgp?:Tak
Jakie byś zmiany wprowadził jako lider KGP: Może wieksze wypłaty dla pracowników.
Coś o sobie minimum 3 zdania: Jestem Patryk, chodzę do 2 gimnazjum. Pochodzę z podkarpacia w takiej małej okolicy zwaną Jasło. Mam 8 rodzeństwa, jestem osobą ani nie najstarszą ani nie najmłodszą.
Dlaczego ty? minimum 4 zdania:Jestem miła, kulturalną osobą które umie sobie radzić z problemami. Umiem dogadywać się z innymi osobami, mogę pomagać w innych pracach. Mam doświadczenie w randze Lidera, wiele razy byłem liderem w innej grze i dibrze sobie radziłem. Mam wiele rodzaji myśli, mogę całkowicie odmienić KGP oraz bardziej być dobrym liderem dla pracowników.

Offline

#3 2018-01-30 16:36:49

bibsonzpolski
★CEO
Dołączył: 2018-01-17
Windows 7Chrome 63.0.3239.132

Odp: Rekrutacja na lidera KGP {on}

Ile masz lat: 14 lat
Jakie doświadczenie masz w mc?: S-Administrator, Dobry Grafik, Znajomość budownictwa mc.
Jak dobrze znasz nasz serwer: Bardzo dobrze Dogełełełełku [sred])
Czy posiadasz komunikator discord: Discord,Ts,Skype
Jakie mamy mieć do ciebie zaufanie?: Bardzo dobre
Miałeś doczynienie kiedyś z kgp?:Tak
Jakie byś zmiany wprowadził jako lider KGP: Może wieksze wypłaty dla pracowników.
Coś o sobie minimum 3 zdania: Jestem Patryk, chodzę do 2 gimnazjum. Pochodzę z podkarpacia w takiej małej okolicy zwaną Jasło. Mam 8 rodzeństwa, jestem osobą ani nie najstarszą ani nie najmłodszą.
Dlaczego ty? minimum 4 zdania:Jestem miła, kulturalną osobą które umie sobie radzić z problemami. Umiem dogadywać się z innymi osobami, mogę pomagać w innych pracach. Mam doświadczenie w randze Lidera, wiele razy byłem liderem w innej grze i dibrze sobie radziłem. Mam wiele rodzaji myśli, mogę całkowicie odmienić KGP oraz bardziej być dobrym liderem dla pracowników.

Akceptuje [dblpt]D dostałeś się gratuluje!!!!!!!!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ballajskowo - ora - imperiumleguca - giganciponiedzialek - bigstories